Skip to content

формализирана структурата за регионален развој на Пелагонискиот плански регион кој го сочинуваат општините Ресен, Битола, Новаци, Могила, Кривогаштани, Демир Хисар, Крушево, Долнени и Прилеп обединети во слоганот: „Европска визија за Пелагонија

ДАТУМ

мај 14, 2010

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy