Skip to content

Оглас за ангажирање на проектен координатор за проектот J-CROSS

ДАТУМ

јануари 4, 2019

Категории

На следниот лимнк можете да го погледнете огласот за проектен координатор за проектот J-CROSS

https://e.issuu.com/anonymous-embed.html?u=pelagonija&d=scan0017

 

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy