Skip to content

Оглас за ангажирање на проектен менаџер за потребите на проектот: РУРАЛНО ПРЕТПРИЕМНИШТВО – СМАРТ РУРАЛ, кофинансиран од Програмата БАЛКАН МЕДИТЕРАНИАН 2014-2020 и земјите учеснички

ДАТУМ

февруари 20, 2018

Категории

На следниот линк можете да го погледнете огласот – ПОГЛЕДНИ

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy