Skip to content

Покана за јавна расправа по Нацрт Извештајот за стратегиска оценка на животната средина по нацрт регионалниот план за управување со отпад за Пелагониски регион

ДАТУМ

ноември 2, 2016

Категории

На следниот линк можете да ја погледнете поканата за јавна расправа по Нацрт Извештајот за стратегиска оценка на животната средина по нацрт регионалниот план за управување со отпад за Пелагониски регион – Погледни

 

На следниот линк можете да ја погледнете агендата – Погледни

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy