Skip to content

Одлука за спроведување на Стратегиска оцена за влијанието на животната средина за Регионална депонија

ДАТУМ

септември 27, 2016

Категории

На следниот линк можете да ја погледнете Одлуката  – Погледни

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy