Skip to content

АНГАЖИРАЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА ПРИ РЕАЛИЗАЦИЈА НА СОВРЕМЕН КУЛТУРЕН ПРОИЗВОД

ДАТУМ

септември 23, 2016

Категории

На следните линкови може да се погледне:

1.Техничкиот опис – Погледни 

2.Опис на работни задачи – Погледни

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy