Skip to content

Центарот за развој на Пелагониски плански регион започна со имплементација на проектот: “Уредување и опремување на Дом на Култура- отворена сцена во м.в. Могила

ДАТУМ

март 10, 2016

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy