Skip to content

ЦРППР започна со изработка на Програмата за работа на Интегрираната мрежа регионален развој за 2015-2017 година

ДАТУМ

декември 30, 2015

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy