Skip to content

ЦРППР во реализација на 10 нови капитални проекти одобрени во рамките на Програмата за финансиска поддршка на руралниот развој

ДАТУМ

август 23, 2015

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy