Skip to content

Потпишан Меморандум за соработка помеѓу Центарот за развој на Пелагонискиот плански регион и Стопанска комора на Македонија

ДАТУМ

март 23, 2015

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy