Skip to content

Големо отворање на реконструираните живеалишта во Зоолошката градина Битола во рамките на проектот “ЗОО Иноватива”

ДАТУМ

декември 6, 2014

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy