Skip to content

ОТКРИЈ ГО КРУШЕВО

ДАТУМ

јули 6, 2014

Категории

На 27.07.2014 година во рамките на проектот за експанзија на мали бизниси финансиски поддржан од УСАИД Македонија, Центарот за развој на Пелагониски плански регион, Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот на Р.Македонија и општина Крушево ќе организираат настан со наслов ОТРИЈ ГО КРУШЕВО.
 

Со клик на сликата можете да ја погледнете програмата за ОТКРИЈ ГО КРУШЕВО

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy