Skip to content

Одржани дополнителни обуки за собирачи на печурки, ароматични и лековити билки и шумски плодови во Општина Демир Хисар

ДАТУМ

април 5, 2014

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy