Skip to content

Реализирани проекти 2010-2013 ЦРППР

ДАТУМ

февруари 5, 2014

Категории

На следниот линк можете да ги погледнете реализираните проекти на Центарот за развој на Пелагониски плански регион за периодот 2010-2013 година.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy