Skip to content

Одржана дводневна работилница за проектот Имплементација на законската регулатива за категоризација на туристичко-угостителските објекти во Пелагонискиот регион

ДАТУМ

октомври 21, 2013

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy