Skip to content

Интервју на г-ѓа Емилиа Ѓероска Директор на Центарот за развој на Пелагониски регион за Битолски весник

ДАТУМ

јуни 26, 2013

Категории

Комлетното интервју можете да го погледнете на следните линкови:

Интервју на г-ѓа Емилиа Ѓероска Директор на Центарот за развој на Пелагониски регион за Битолски весник

Превземи дел 1

Превземи дел 2

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy