Skip to content

На 21 и 22 септември во Солун, Република Грција ќе се одржи годишната конференција на Програмата за југоисточна Европа под наслов Транснационалната соработка како иструмент за развој во Југоисточна Европа

ДАТУМ

септември 21, 2011

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy