Skip to content

Потпишан договорот за реализација на проекти во Пелагонискиот плански регион за проекти кои беа аплицирани во 2010 година а средства се доделени во 2011 година

ДАТУМ

мај 10, 2011

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy