Skip to content

ЦРППР и ПРЕДА , го потпишаа меѓусебниот Договор за имплементација на активностите поврзани со Програмата за развој на Пелагонискиот плански регион 2010-2015 година

ДАТУМ

март 7, 2011

Категории

Центарот за развој на Пелагонискиот Плански регион и Фондацијата Регионална Развојна Агенција на ПЕЛАГОНИЈА- ПРЕДА , го потпишаа меѓусебниот Договор за имплементација на активностите поврзани со  Програмата за развој на Пелагонискиот плански регион 2010-2015 година

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy