Skip to content

МАПА СО УБАВИНИТЕ НА ПЕЛАГОНИСКИОТ РЕГИОН

ДАТУМ

септември 1, 2010

Категории

Центарот за развој на Пелагонискиот регион изготви мапа на значајни културно историски споменици и локации кои се наоѓаат во Пелагонискиот регион, се со цел туристите кои што го посетуваат Пелагонискиот регион полесно и поедноставно да ги посетат најзначајните места.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy