Skip to content

Одржана средба помеѓу Министерството за информатичко општество, претставници на УСАИД проектот за основно образование (ПЕП) со претставници на општините и основните училишта од Пелагонискиот плански регион

ДАТУМ

јуни 24, 2010

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy