Skip to content

Емилиа Ѓероска – Раководител на Центарот за развој на Пелагонискиот плански регион и Нешад Аземовски – Координатор за меѓународна соработка од 31 мај до 3 јуни престојуваа во работна посета на европската престолнина Брисел

ДАТУМ

мај 31, 2010

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy