Skip to content

Меѓународна конференција Унапредување на економскиот развој во Пелагонискиот регион и бизнис средби помеѓу претставници од бизнис секторот од Пелагонија и Измир

ДАТУМ

декември 7, 2016

Категории

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy